ZÁKLADNÍ INFORMACE

Vybavení hráčů:

kopačky. Nejlépe s lisovanou podrážkou (v kategoriích přípravek a mladších žáků jsou zakázány kopačky s vyměnitelnými kolíky). Pro halové turnaje a tréninky v tělocvičně tenisky nezanechávající na podlaze šmouhy. V zápasech musí mít hráč chrániče holení a vhodné je také triko pod dres (nesají pot). Na tréninky i zápasy vybavte děti suchým oblečením na cestu domů. Hlavně v podzimních měsících je nutné počítat s oblačným a chladným počasím, proto vybavte děti lehkou šusťákovou bundou.  Pro hráče jsou samozřejmě k dispozici sprchy s teplou vodou. Kdo chce využít tuto možnost, ručník a přezuvky sebou!

                    V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte.

Klubové příspěvky:

V sezoně 2020/2021 vybíráme členské příspěvky 2x ročně v hodnotě:

  • 700 Kč / podzimní část sezony (nejpozději do 30.9.2020)
  • 700 Kč / jarní část sezony (nejpozději do 30.4.2021)

v případě sourozenců platí plnou částku nejstarší z nich. Ostatní pouze 50 % ceny.

Příspěvky uhraďte:

bankovním převodem, na účet TJ BDSTAV Sedliště č.ú.: 173685765 / 0300 , jako variabilní symbol uveďte rodné číslo nebo do poznámky pro příjemce jméno hráče.

Děkujeme za včasné uhrazení příspěvků, které jsou použity na pokrytí vybavení hráčů (míče, dresy, tréninkové pomůcky), nájem tělocvičny a startovné na turnajích zimní ligy. V případě sponzorského zájmu nebo zajímavé prezentace vaší firmy nad rámec částky členských příspěvků přejděte, prosím, do sekce SPONZOŘI. Seznam aktuálních partnerů TJ BDSTAV Sedliště, naleznete zde…

Dopravu na zápasy a turnaje, vždy zajišťujeme ve spolupráci s rodiči. Přijeďte povzbudit naše benjamínky a zároveň pomozte s odvozem dětí na a ze zápasu. Děkujeme.