MLADŠÍ ŽÁCI – U13

V letošní sezóně jsme znovu obnovili, na poslední rok ,z popudu Pavla Gwozdze ,Starší žáky ve složení: Dominik Smyczek,Samuel Gwozdz,Vojtěch Zerzavý, Vilém Randýsek, Michal Kudlička, Marek Jiříček ,Jarda Krnáč a brankář Matouš Kubiena, kterým vypomáhal  ještě Vojtěch Pohludka. Po dvou letech se kluci s chutí zapojili do tréninku (trénovali dohromady s MŽ),byli velice šikovní  a vypadalo to nadějně, ale v konkurenci s ostatními družstvy na dvou turnajích nakonec neobstáli.Nevadí ,fotbal mají teprve před sebou a mohou to všechno zúročit v dorostu.

Mladší žáci: Hubert Mročka, Roman Pinkava, Vašek Koběluš ,Ondra Hradil, Aleš Berbr ,Tom Fanfrla a Vojta Pohludka , kterým v některých zápasech vypomáhali ještě Toník Koběluš  a Patrik Kovalčík ze Starší přípravky.Trenéři : Dominik Gwozdz a Stanislav Pohludka.

Kluci podávali velmi slušné ,vyrovnané a bojovné výkony ,které potvrdili 2. místem v tabulce naší ligy!

Na druhý celek z Dobré ztrácíme sice 7 bodů ,ale máme o 3 zápasy méně. Tyto by se měly dohrávat na jaře. K dalším úspěchům patří i 7. místo Vojty Pohludky a 11. místo Toníka Koběluše celkově ve všech soutěžích OP MŽ 6+1 !

Myslím ,že o budoucnost Sedlišťského fotbalu snad nemusíme mít starosti!

Trenéři : Dominik Gwozdz a Stanislav Pohludka.