0
26. července 2024 | 18:00
Sedliště

Report

Ve druhém přípravném utkání se muži FK Sedliště postavili v domácím prostředí proti týmu FC Kozlovice, který je účastníkem 1. A třídy. Fotbalové utkání přineslo zajímavé momenty a diváci se těšili z kvalitního sportovního výkonu obou týmů.

V první minutě utkání se hosté dostali k rozehrávce rohového kopu, avšak jejich pokus o zakončení bránu domácích neohrozil.

V 8. minutě se Matouš Krejčok probojoval s míčem na hranici šestnáctky a vystřelil, bohužel branku minul .

V desáté minutě se soupeři dostali do zakončení,ale po centru z pravé strany jejich hlavička minula branku.

V 13. minutě se Krischke pokusil o průnikovou přihrávku, která našla Smítala ve skvělé šanci, který bohužel mířil vedle branky.

V 21. minutě se po rohovém kopu dostal ke střele na zadní tyči Dominik Krejčok, ale jeho volej skončil nad brankou.

V 34. minutě Adamus předal míč Prisakarovi na velký čtverec, ten ale trefil břevno.

V 36. minutě došlo k první změně skóre, když Prisakar poslal přesný centr na Adamuse, který hlavou poslal domácí do vedení 1:0.

O minutu později po rychlé kombinaci bratří Krejčokových se podařilo Dominikovi Krejčokovi vyslat kolmici na Smítala, jenž dokázal prostřelit brankáře a navýšit skóre na 2:0.

První poločas utkání byl charakterizován tím, že hostující tým se nedostával do výrazných příležitostí k zakončení. Jejich útočné snahy byly limitovány a neměly dostatečnou sílu na to, aby ohrozily branku soupeře. To se projevilo i na skóre, které po první půli zůstalo 2:0.

Ve druhém poločase Šokalu v bráně nahradil Překlasa a došlo i k několika dalším změnám v poli.

V 53. minutě hosté z dobré pozice z hranice velkého vápna vypálili nad branku.

V 60. minutě Překlasa přesně vyslal míč na levou stranu k Vlčkovi, který si jej potáhl a přesným centrem našel Dominika Krejčoka, který se hlavou nemýlil a zvýšil stav utkání na 3:0.

V 78. minutě měli hosté největší šanci na vstřelení gólu, když po faulu byl nařízen pokutový kop, ale Překlasa jej skvěle zlikvidoval.

V 82. minutě využili rychlého protiútoku do oslabené obrany Šebesta s Tesaříkem, který následně vyslal přihrávkou do šance Smítala, a ten se podruhé v tomto zápase střelecky prosadil.

Utkání se už pak dohrávalo bez vyložené šance a domácí tak zvítězili 4:0.