• TJ Sokol Baška - 2 (59', 62')
29. října 2022 | 14:30
Sedliště

Report

Po minulém vítězství na půdě prvních Oldřichovic byli všichni zvědaví, jak si na domácím hřišti poradíme s Baškou, která se sice nachází ve spodních patrech tabulky, ale mají v týmu nejlepšího střelce soutěže Kocúra a její výsledky se zlepšují.

První střelu na branku předvedl Kocúr, ale jeho střelu doprostřed brány Šokala v klidu chytil., Ve 3. minutě, po centru Martina Hamra, předskočil brankáře Kimlu domácí Vlček a otevřel skóre utkání. 1:0 . Hosté mohli srovnat ve 14. minutě, kdy po rychlém protiútoku přihrál Křenek před bránu Kocúrovi, ale Šokala dobře vyběhl a míč vyrazil nohou do bezpečí. Těsně vedle brány skončila hlavička Kluse v 16. minutě, z následného protiútoku domácí Papřok trefil pouze brankáře Kimlu. V 18. minutě se před bránu domácích dostal do šance Sloboda, jeho pokus opět vykryl domácí brankář Šokala. Po faulu Piekarczyka na hostujícího Kocúra kopal přímý kop Klus, ale míč poslal vysoko nad bránu domácích. Podobně skončila také střela domácího Sekaniny ve 22. minutě, který se k míči dostal po rohovém kopu. Šanci zvýšit skóre měli domácí o 5 minut později, kdy Krpel obral soupeře o míč, nacentroval před bránu, ale Vlček hlavičkoval pouze vedle brány. Těsně vedle tyčky skončila také hlavička Krpla po rohu Hammera ve 37. minutě. Poslední větší šanci prvního poločasu měli hosté ve 39. minutě utkání, kdy byl odpískám faul v blízkosti pokutového území domácích. Hostující Michálek ale nastřelil pouze dobře postavenou zeď domácích. První poločas tak skončil 1:0.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří zahrozili hned ve 48. minutě, domácí brankář ale na poslední chvíli míč vytáhl nad břevno. V 59. minutě nechali domácí hráči spoustu prostoru Kocúrovi a ten střelou na bližší tyč vyrovnal.. Obrat hosté dokonali v 62. minutě, kdy zahrávali roh a na zadní tyči zcela osamocený Horňák hlavičkou otočil na 1:2. Hosté byli aktivnějším týmem, další možnost zvýšit skóre měli v 66. minutě, ale Šokala míč bravurně vyrazil na roh. Mimo bránu skončila také střela Kocúra v 70. minutě. O několik minut později těsně vedle střílel domácí Šebesta. V 78 minutě obral o míč ve velkém čtverci Šokala Kocúra a založil rychlý protiútok, na jehož konci byl Vlček a vyhovnal na 2:2. V 80. minutě byl před pokutovým územím faulován Papřok, míč před bránu poslal Piekarczyk, ale hostujícího brankář jeho pokus vyrazil na roh. Těsně vedle brány skončily hlavičky hostujícího Pavlíka v 84. minutě i Kluse v 86. minutě. V závěru mohli vítězství na svou stranu strhnout domácí, ale Papřok mířil vedle. Poslední šanci utkání měli hosté v samém závěru utkání, domácí brankář ale míč chytil. Utkání tak skončilo dělbou bodu 2:2.