STARŠÍ PŘÍPRAVKA – U11

Za tuto kategorii nastupují kluci z naší obce, ale i z blízkého okolí, narození  v roce 2009 a 2010. Sezonu musíme rozdělit na dvě části, na venkovní travnatou a vnitřní halovou část. V té venkovní, které se účastní 16 týmů, máme odehrát 10 kol. My jsme odehráli 4. kola (bohužel jedno kolo nehráno kvůli počasí). Zatím máme výbornou bilanci šesti výher a jedné porážky, při vysoce aktivním skóre 50:29.
V halové krajské zimní lize, která probíhá zcela odděleně od venkovní části, jsme odehráli dva turnaje. První turnaj v Raškovicích dopadl výborně, ze čtyř zápasů čtyři výhry. Tady všechno krásně do sebe zapadlo. Brankář nám super zachytal, kluci běhali, bojovali a hlavně přesně stříleli, kdy si každý z hráčů na tomto turnaji dal minimálně jeden gól. Bohužel druhý turnaj v Brušperku nás postihla obrovská marodka. Soupeři byli nad naše síly, utrpěli jsme čtyři těsné porážky, ale i tady jsme my trenéři kluky chválili, že zápasy odmakali a nevypustili ani jeden souboj. Takže v krajské zimní lize máme čtyři výhry ku čtyřem prohrám, s plusovým skóre 18:13.
V této kategorii se sportovně rozvíjí 15 kluků, kteří tvoří výbornou partu a nás trenéry práce s nimi taky ohromně baví.
Na závěr chceme poděkovat jak vedení naší obce, tak vedení TJ Sedliště za maximální vstřícnost k našim požadavkům.
Za SP Sedliště trenéři Lukáš Kovalčík a David Rychecký.