PŘEDPŘÍPRAVKA – U7 a mladší

3.11.2019

1. TURNAJ KZL PŘEDPŘÍPRAVEK V BRUŠPERKU

V neděli 3.11. odehrála předpřípravka 1. turnaj Krajské zimní ligy v Brušperku.

První zápas proti Koběřicím „D“ nedopadl podle našich představ výsledkem 1:3 a to vlivem ospalé hry hráčů, kterou přisuzujeme rannímu času turnaje.

Další zápas s F-M  „K“ již děti nasadili plné tempo a dobrou hrou v útoku, kdy znemožňovali kloudnou rozehrávku protistraně,  přehráli protihráče 7:1 a to samé zopakovali proti týmu F-M „L“ s výsledkem 7:2 a proti F-M „M“ s výsledkem 6.2.

Velké nedostatky v obraně a ve hře na vlastní půlce jsme pocítili s protivníkem Koběřice „C“, kdy nás protivník přehrál přesnou střelbou z dálky a nahrávkami, které svěřence zaskočil s výsledkem 6:2.

Poslední zápas byl „přehlídkou“ rychlého fotbalu z jedné strany na druhou. Rychlé přihrávky protivníka přes celé hřiště jsme doháněli vtipností a důrazem ve hře, ale bohužel na začátku hry došlo k výkopu přes celé hřiště, který se odrazil od tyčky zpět a dobíhající hráč dál vítězný gól s výsledkem 1:0 pro Staré Město „G“.

V tomto turnaji jsme vstřelili krásné branky, svěřenci se nebáli útočit a střílet z první. Dali jsme 3 hattricky a zahráli si jak ostřílení hráči, tak nejmladší čtyřletí hráči.

Závěrem turnaje jsme skvělý přístup dětí ke hře, prohře a celkově k fotbalu „oslavili“ návštěvou McDonaldu.

Za PP BDSTAV Sedliště D+K.

12.10.2019

PRVNÍ TURNAJ PŘEDPŘÍPRAVEK

V sobotu 12.10.2019 jsme absolvovali první turnaj PP na umělé trávě  MFK F-M. Na hřišti 15×10 m se hrálo s mantinely kolem celého hřiště, tudíž jsme hráli „hokejový“ způsob, bez autů a bez rozehrávky.

Našimi soupeři  byly týmy Kobeřic, Metylovic, 3x MFK F-M a 2x Baník Ostrava s těmito výsledky:

  1. Kobeřice – 9:5
  2. Baník OV1 – 6:3
  3. MFK F-M7  – 14:1
  4. MFK F-M5  – 9:4
  5. MFK F-M6 – 10:5
  6.  Metylovice  – 2:5
  7.  Baník OV4 –  10:1

V rámci skóre jsme nasázeli soupeřům 60 gólů a obdrželi „pouze“ 24 gólů, kdy v náš prospěch hrála možnost bojovat a nebrat zřetel na auty a zámezí, i když se to svěřenci zdatně učí.

Bylo vidět obrovské nasazení všech a to jak nových hráčů, tak nejmladších hráčů, kteří „ochutnali“ první radosti z prvních gólů. V týmu se našli hráči,  kteří dali v turnaji hattrick v jednom zápase a jeden to dokonce dokázal ve dvou zápasech, což je obrovský úspěch celého týmu, který ho podporoval.

Všichni svěřenci si zaslouží pochvalu za bojovnost a nekompromisní přístup k soupeři, kdy se hrálo tvrdě do těla a nejednou jsme to „odnesli slzičkami“, ale to je fotbal co dle nás trenérů všechny svěřence baví.

Děkujeme všem svěřencům za chuť hrát, vyhrávat a snést i jednu hořkou porážku.

Trenéři D+K