PŘEDPŘÍPRAVKA – U7 a mladší

Trenéři:

Mgr. Tomáš Hvolka, trenér C licence FAČR, tel. +420 728 185 651, email: hvolis@atlas.cz

Jakub Galas, trenér C licence FAČR, tel. +420 734 469 058, email: galas.kuba@gmail.com

Tréninky:

Každé úterý a čtvrtek od 15:45 v tělocvičně ZŠ Sedliště

ZHODNOCENÍ SEZÓNY 2021/2022

V loňském fotbalovém roce jsme odtrénovali bezmála 80 tréninkových jednotek, kdy naším týmem FK Sedliště v kategorii „předpřípravky“ prošlo zhruba dvacet hráčů, z nichž jich zhruba 2/3 absolvovaly celý rok, ostatní se připojili v průběhu zimy a jara.

Během roku byl u většiny z nich patrný posun v jejich myšlení, přístupu ke hře a také v jednotlivých herních schopnostech a dovednostech. V zimní části sezóny jsme se zúčastnili Krajské zimní ligy v Brušperku, kterou hrálo bezmála 40 týmů včetně krajských špiček typu Baníku Ostrava, Frýdku-Místku či Třince. Drtivá většina hráčů se vůbec poprvé zapojila do organizované soutěže, takže naším cílem bylo dát postupně prostor všem hráčům, kteří byli v podstatě schopni kopnout do balónu, což neslo ovoce v jejich další motivaci.

I my samotní trenéři jsme nakonec byli překvapeni postupem do finálové dvanáctky, kde jsme rozhodně neudělali ostudu a skončili na skvělém 10. místě, kdy bylo nutno konstatovat, že jsme byli nejlepší z vesnic, jelikož před námi skončila pouze samá města 🙂

V jarní části jsme kromě několika přátelských utkání uspořádali také dva turnaje za účasti 6, resp. 7 mužstev, které se opravdu povedly jak po herní tak po pořadatelské stránce, což je zase motivací pro nás trenéry. Z našeho kádru jsme se rozloučili s celkem sedmi hráči, kteří byli pro příští sezónu přeřazeni do kategorie „mladší přípravky“, kde budeme pokračovat také my s Kubou.

Za celou loňskou sezónu je třeba poděkovat všem rodičům za bezchybnou spolupráci, která přinesla ovoce nejen při dvou pořádaných turnajích a nakonec vyvrcholila i povedeným ukončením sezóny. Doufejme, že i příští rok budeme pokračovat v nastaveném duchu.

Trenéři Mgr. Tomáš Hvolka a Jakub Galas (držitelé trenérské licence „C“ FAČR)

20.3.2022

PARÁDNÍ VYVRCHOLENÍ KRAJSKÉ ZIMNÍ LIGY

Poslední neděli v březnu před oficiálním začátkem jara nás čekalo „Finále A“ Krajské zimní ligy (dále jen „KZL“) určené pro nejlepších 12 týmů.  Vzhledem k tomu, že nás čekala mužstva Baníku Ostrava, Třince a dalších větších měst jsme si velké ambice nedělali a spíše jsme jen doufali v udržení skvělého desátého místa. Také jsme chtěli, aby si vyvrcholení celé soutěže děti užily a proto jsme vzali skoro všechny, které mohly a které se svým dílem zasloužily o postup do této fáze KZL. Bohužel těsně před finále jsme přišli o „železného muže či chlapce“ Tibora Galase, který dosud jako jediný nechyběl na žádném z turnajů a kterého skolily neštovice. Oproti předpokladům se nemoc neroznesla na další členy týmu a tak se turnaje mohlo zúčastnit celkem 7 hráčů.

V prvním zápase nás los nešetřil a nastoupili jsme právě proti Baníku Ostrava (oficiálně nazvaného „Akademie Ostrava“). Snad všichni očekávali naši vysokou a jednoznačnou prohru, avšak kluci se do soupeře pustili s neskutečnou vervou a nasazením, v žádném ze soubojů neuhnuli a výsledkem toho byl snad nejlepší poločas v sezóně s vyrovnaným průběhem a také skórem (1:1), když na branku soupeře odpověděl hezkým gólem nadšeně hrající Max Hvolka, který také následně náležitě oslavil tzv. „rybičkou“ 🙂  Ve 2. poločase jsme před konečným výsledkem upřednostnili dát šanci a prostor i našim mladším hráčům, aby si zkusili, jaké to je zahrát si proti kvalitativně daleko lepšímu týmu a asi i proto jsme nakonec prohráli 1:5, i když jsme i my mohli nějaký ten gól určitě přidat. Ve druhém utkání jsme proti Vítkovicím předvedli další statečný výkon, zápas byl dlouho vyrovnaný, soupeř vedl až do samého závěru o jednu branku, ale nakonec přidal ještě dvě a připsali jsme si tak další porážku 0:3.

Následovaly poslední čtyři utkání celé sezóny, o kterých se dá shodně říci, že byly neskutečně vyrovnané, naši hráči v nich nechali na hřišti opravdu vše a sami si kolikrát řekli o střídání, což nebývá v této kategorii vůbec obvyklé 🙂 Ve třetím utkání jsme proti dívkám Frýdku-Místku (tyto jsou však v souladu s pravidly o rok starší) drtivou většinu zápasu vedli díky třem brankám Eliáše Miky, ale díky několika smolným okamžikům v závěru utkání jsme nakonec prohráli 3:4. V dalším utkání proti Krnovu jsme rovněž po celou dobu vedli, kdy zde vstřelili dvě důležité branky opět Eliáš Mika a také Péťa Górny, který si je za svou nezměrnou bojovnost rozhodně zasloužil. Tentokrát se nám tedy podařilo vyhrát 4:3. Poslední utkání ve skupině jsme sehráli proti týmu Třince, ve kterém už jsme byli viditelně unavení, ale dokázali jsme se opět „hecnout“ ke skvělému výkonu a soupeře dokázali obrat o dva body, když remízu nám pomohl vybojovat Eliáš Mika svým druhým gólem v utkání pouhých pár sekund před koncem. K remíze 3:3 přispěl jedním gólem také Péťa Górny.

Ve skupině jsme skončili pátí ze šesti mužstev, pouhý bod, zřejmě ztracený v utkání proti dívkám Frýdku-Místku, nás však dělil od postupu do utkání o 7. místo, a tak jsme museli vzít zavděk zápasem o 9. místo, což však znamenalo udržení vytoužené první desítky v tomto ročníku KZL. V posledním utkání nás čekal druhý tým Třince, ve kterém už opravdu jeli zejména ti starší tzv. „na hranu“ a dokázali držet se soupeřem po celý zápas krok a zhruba 3/4 zápasu i skóre. K průběžnému skóre 3:3 přispěl dvěma góly střelecky disponovaný Eliáš Mika a krásným gólem, při kterém využil volného prostoru a přeběhl s balónem u nohy téměř celé hřiště, také Max Hvolka. Bohužel stejný hráč trefil o chvíli později pouze tyčku soupeřovy branky, od které se míč odrazil ven z branky, a téměř z protiútoku měl soupeř více štěstí a jeho střela se odrazila od tyčky do naší branky. V samotném závěru jsme nakonec inkasovali ještě dvě branky a prohráli tak 3:6.

I přes čtyři prohry zaslouží všichni naši hráči za finálové výkony absolutorium, jelikož předvedli jednoznačně nejlepší výkony v celé sezóně, za což si vysloužili celkově 10. místo, za což obdrželi krásné medaile a také diplom, který si ihned přivlastnil Péťa Górny 🙂 Před námi skončila pouze velká města vzpomínané Ostravy, Třince a třeba Havířova, tudíž by se dalo říci, že jsme byli nejlepší vesnicí ze všech účastníků 😉 Pro pořádek nutno dodat, že celkovými vítězi se stali hráči Baníku Ostrava před Vítkovicemi, třetí pak bylo další mužstvo Baníku Ostrava.

V samotném finále dostávali od nás více prostoru především hráči, kteří se loučí s touto kategorií a pro ty mladší to měla být jakási ochutnávka, aby věděli, co je čeká v příštím roce. Důležitější než celkové umístění však bylo zjištění, že se děti svými výkony během celé sezóny zlepšovaly a že je drtivá většina zapálená pro tento sport.

Jednoznačně nejlepším střelcem halové sezóny byl Eliáš Mika, který vstřelil 61 gólů (!!!), pro další ročník KZL je velmi nadějný především fakt, že druhým nejlepším střelcem týmu byl Tibor Galas (16 gólů), který v této kategorii může působit ještě další dva roky. Třetím nejlepším střelcem byl pak Max Hvolka se 13 brankami. Povzbuzující jsou pak také výkony Péti Górného, Christiana Ďuriše a Sebastiana Miky, kteří mohou startovat v této kategorii minimálně v příštím roce a u kterých jsou rovněž vidět velké pokroky. Pochválit je však třeba za celou halovou sezónu všechny hráče a také rodiče za vzájemnou komunikaci a také pomoc nejen při jednotlivých turnajích.

Na tomto turnaji nás reprezentovali (zleva): Petr Górny, Vašík Fajkoš, Vendy Hanzlová, Eliáš Mika, Sebastián Mika, Max Hvolka, a Christián Ďuriš.

Trenéři Mgr. Tomáš Hvolka a Jakub Galas (držitelé trenérské licence „C“ FAČR)

Max Hvolka po neproměněné šanci

Momentky z utkání proti Krnovu

Předávání medailí a diplomů

20.2.2022

POSTUPUJEME DO ZÁVĚREČNÉHO FINÁLE „A“

Po zrušení lednového turnaje Krajské zimní ligy (dále jen „KZL“) nás čekal 20. února 2022 poslední turnaj základní části, po kterém byla mužstva rozdělena do tří finále podle jejich celkového umístění. V prvním utkání nás čekaly dívky Frýdku-Místku, které byly jednoznačně nad naše síly, celkově působily fotbalověji, na což měl bezesporu vliv i fakt, že oproti některým našim svěřencům byly zhruba o tři roky starší, což bylo i vidět a i proto jsme prohráli vysoko 2:9. V dalších dvou utkáních jsme si však spravili chuť a porazili dvě mužstva kluků Frýdku-Místku (4:2 a 5:2), kdy v jednom z utkání se dokázal gólově prosadit i Štěpán Prokop při své premiéře na turnaji KZL. Jinak v těchto dvou utkáních nás střelecky táhli především Eliáš Mika s Tiborem Galasem, kteří si shodně připsali po pěti gólech. Poté jsme si připsali další vysokou porážku (2:7), tentokrát proti Havířovu, který byl v tomto utkání lepším týmem, ačkoliv naši kluci jim rozhodně nedali nic zadarmo.

V utkání proti Starému Městu jsme si dokázali poradit nejen s nepříjemným protivníkem, ale zejména i s jejich trenérem a jeho svérázným stylem vedení utkání, za které by se nestyděl ani vyhlášený Petr Rada 🙂 Díky hattricku Eliáše Miky jsme dokázali zvítězit 3:1 a čekalo nás poslední utkání proti Frýdlantu n.O., které bylo hodně vyrovnané a o vítězství rozhodly opravdu maličkosti. Nám se přes několik šancí nepodařilo skórovat a tak nezbylo než soupeři poblahopřát k výhře 3:0.

S vyrovnanou bilancí jsme nakonec v naší části turnaje obsadili páté místo z 11 účastníků, avšak celkově se nám těsně povedlo proklouznout do „Finále A“, které se uskuteční v březnu v rámci závěrečného turnaje KZL a zúčastní se jej nejlepších 12 z celkového počtu 34 týmů. Toto je pro naše kluky obrovský úspěch, který je výsledkem vyrovnanosti jejich výkonů a snad i zúročením jejich tréninkové píle. Doufejme, že se neztratíme ani ve „velkém“ finále.

Na tomto turnaji nás reprezentovali (zleva): Christián Ďuriš, Petr Górny, Max Hvolka, Tibor Galas, Štěpán Prokop a Eliáš Mika.

Trenéři Mgr. Tomáš Hvolka a Jakub Galas (držitelé trenérské licence „C“ FAČR)

30.1.2022

SHRNUTÍ MINITURNAJE

Vzhledem k četným omluvenkám některých družstev nám byl na poslední chvíli zrušen turnaj Krajské zimní ligy v Brušperku, proto jsme se na rychlo rozhodli uspořádat miniturnaj za účastí mužstev předpřípravky Václavovic a Raškovic, a to v prostorách tělocvičny naší základní školy. Turnaj byl původně naplánován na počet tří mužstev, avšak Václavovice požádaly, zda by nemohly postavit dva týmy vzhledem k většímu počtu hráčů, které s sebou přivezly. Jelikož šlo zejména o to, abychom si zahráli, tak jim bylo pochopitelně vyhověno. Nás doslova šokovala početná účast rodičů, prarodičů, kamarádů a nevím ještě koho všeho, kdo se přišel na kluky (v případě Václavovic i dívky!!) podívat. Operativně bylo tedy třeba školní tělocvičnu předělat na sportovní halu s tribunami, k čemuž skvěle posloužily žíněnky, švédská bedna apod. 🙂

Před zaplněným hledištěm se pak již mohl rozjet turnaj, který se oproti původním předpokladům o dost protáhl, avšak to všem zúčastněným (i těm v hledišti :-)) nikterak nevadilo. Zápasy se hrály vždy na 2 x 6 minut, kdy se všechna mužstva utkala postupně dvakrát každý s každým s výjimkou obou mužstev Václavovic, která proti sobě po domluvě nehrála. Nejlepší formu a zřejmě i mužstvo si na turnaj přivezly Raškovice, které dokázaly zvítězit ve všech šesti utkáních, konkrétně porazily naše kluky 3:1 a 1:0, kdy v tom druhém utkání jsme inkasovali až v samotném závěru. Tým Václavovic „A“ pak dokázali hráči Raškovic rovněž dvakrát porazit, i když těsným rozdílem (2:0, 2:1). Druhý tým Václavovic (tj. „B“) byl pak tvořen převážně dívkami a možná i proto prohrál všechny své zápasy, ale rozhodně neprodal svoji kůži lacino a v některých utkáních rozhodli soupeři o svém vítězství definitvně až ve druhém poločase.

Výkon našich kluků ze Sedlišť se po dvou shodných porážkách 1:3, začal postupně zlepšovat, dvakrát se nám podařilo zvítězit alespoň nad Václavovicemi „B“, ale s jejich „A“ týmem jsme dvakrát prohráli. Každopádně na naši omluvu je třeba říci, že jeden z kluků za nás hrál vůbec poprvé (Damián) a u Adama Fedora bylo znát, že měl zhruba 2-měsíční pauzu, ale i přesto se dokázali oba gólově prosadit, což by pro ně mohlo být motivací pro další pokračování v našem oddíle.

Závěrem lze konstatovat, že se turnaj povedl, všechny děti si dostatečně (doufejme :-)) zahrály a alespoň částečně vynahradily zrušený turnaj. V neposlední je třeba poděkovat, jak oběma týmům za účast, tak i všem rodičům, kteří nám pomohli s přípravou hřiště a „tribun“.

Pro lepší přehlednost přikládám v závěru ještě výsledkový servis:

Raškovice – Sedliště               3:1, 1:0

Raškovice – Václavovice „A“ 2:0, 2:1

Raškovice – Václavovice „B“ 3:0, 7:2

Celkem na turnaji 18 bodů a skóre 18:4

 

Václavovice „A“ – Sedliště       3:1, 4:2

Václavovice „A“ – Raškovice    0:2, 1:2

Celkem na turnaji 6 bodů a skóre 8:7 (pouze 4 utkání!)

 

Sedliště – Raškovice                   1:3, 0:1

Sedliště – Václavovice „A“         1:3, 2:4

Sedliště – Václavovice „B“         4:1, 5:0

Celkem na turnaji 6 bodů a skóre 13:12

 

Václavovice „B“ – Sedliště       1:4, 0:5

Václavovice „B“ – Raškovice    0:3, 2:7

Celkem na turnaji 0 bodů a skóre 3:14 (pouze 4 utkání!)

9.1.2022

SKVĚLÉ VYKROČENÍ
DO NOVÉHO ROKU

Na úvod Nového roku jsme se zúčastnili dalšího, v pořadí už čtvrtého, turnaje Krajské zimní ligy. Na poslední chvíli jsme se museli obejít bez nemocného Maxíka Hvolky a úplně poprvé se pak turnaje zúčastnili Petr Górny a nejmladší člen týmu Sebastian Mika, kteří se však na hřišti rozhodně neztratili.

Hned v prvním utkání jsme i přes brzký ranní začátek a přesto, že jsme soupeře nechali vyrovnat náš dvougólový náskok, dokázali porazit tým Akademie Brušperk, kteří proti nám nastoupili v oblíbených „baníkovských dresech“ a to výsledkem 5:3, zejména díky pěti (!) brankám Eliáše Miky.

Ve druhém utkání jsme naprosto přesvědčivě zdolali tým Poruby 7:1, přičemž zde se blýskl čtyřmi brankami Tibor Galas. Vzápětí jsme hráli proti druhému týmu Poruby, kde nás porazil v podstatě jeden hráč, který však znatelně a viditelně převyšoval všechny na hřišti a nejen dle našeho názoru dlouho v Porubě nezůstane. V zápase jsme se však soupeři snažili vzdorovat a nakonec mu nebo spíše porubskému „Messimu“ podlehli přijatelných 7:4.

Naštěstí hned v následujícím utkání jsme si spravili chuť, když jsme po velmi dobrém výkonu přesvědčivě zdolali Kozlovice opět 7:1. V předposledním utkání jsme sehráli kvalitní a vyrovnanou partii s mužstvem Bolatic, které nakonec skončilo zaslouženou remízou 2:2.

Jako poslední soupeř nás vyzvalo mužstvo Příboru, které jsme spíše přetlačili a vyhráli stejně jako první utkání na turnaji 5:3, když všechny branky vstřelil zase Eliáš Mika!

Celkem jsme tedy získali za 4 vítězství, 1 remízu a 1 prohru 13 bodů, což nám v „naší“ části turnaje přineslo 4. příčku. Ze všech 34 mužstev jsme pak na tomto turnaji obsadili výbornou 9. příčku a celkově se nám podařilo udržet postavení v první desítce, když jsme jen nedaleko mužstev, která jsou jedno, resp. o dvě místa za námi.

Střelecky nás na tomto turnaji táhl především Eliáš Mika, který vstřelil úctyhodných 20 branek, ale nutno přiznat, že ve většině utkání těžil ze svých fyzických dispozic, což však není jeho vina, ale výhoda. Skvělým zjištěním však je, že i ostatní hráči se dokázali nejen střelecky, ale hlavně herně prosadit a všichni prokázali, že jejich výkony mají stoupající tendenci.

Úžasné je také zapálení všech hráčů do hry, které výborně vystihuje například Péťa Górny neustálým dotazováním na to, zda už půjde zase hrát 🙂 To je přesně ta nejdůležitější věc, kterou bychom měli v dětech v tomto věku vytvářet a podněcovat, tj. radost ze hry.

Na druhém turnaji nás reprezentovali (zleva): Petr Górny, Christián Ďuriš, Tibor Galas, Sebastián Mika a Eliáš Mika.

Trenéři Mgr. Tomáš Hvolka a Jakub Galas (držitelé trenérské licence „C“ FAČR)

12.12.2021

PO OSPALÉM ZAČÁTKU PŘIŠLO ZLEPŠENÍ A UDRŽENÍ „TOP TEN“

V půli prosince nás čekal poslední letošní turnaj Krajské zimní ligy (dále jen „KZL“), tentokrát se „smrtícím“ brzkým začátkem, který v našem případě poznamenal vstup do prvních dvou zápasů.

Nejprve jsme naprosto zbytečně podlehli Krnovu 1:2, kdy jsme se téměř báli vzít soupeři balón a hlavně proto prohráli s výkonnostně stejným ne-li horším soupeřem. V druhém utkání jsme sice dokázali porazit Frenštát 5:2, avšak zde to bylo dáno především tím, že soupeř měl v kádru převahu mladších a menších hráčů, neboť výkon byl obdobný jako v prvním utkání.

V následujících utkáních se již výkony našich kluků a děvčete mírně zlepšily, ale bylo to jako na houpačce. Spíše nešťastná prohra 2:3 proti Vítkovicím, po kterých následovaly dvě zasloužené a přesvědčivé výhry 4:1 proti druhým mužstvům Krnova, respektive Frenštátu.

V posledním utkání jsme pak prohráli vysoko 0:6 proti dalšímu týmu Vítkovic, který byl kvalitativně nad naše síly, avšak aspoň jednu branku jsme vsítit určitě mohli.

I v tomto turnaji se nám nakonec podařilo umístit v jeho horní polovině, stejně jako při předchozích turnajích, což pro nás po první polovině soutěže KZL znamená výborné 10. místo z 33 přihlášených mužstev.

Střelecky nás na posledním turnaji táhl především Eliáš Mika, který vstřelil celkem 12 gólů, kdy však je nutno přiznat, že v některých utkáních těžil zejména ze své výrazné výškové převahy.

Přínosem bylo, že po zdravotních problémech se mohl konečně do turnaje KZL zapojit i Christian Ďuriš a nevedl si přes dlouhou pauzu vůbec špatně. Další turnaj nás pak čeká hned zkraje ledna opět s brzkým začátkem, tak doufejme, že se s tím tentokrát popasujeme lépe.

Na druhém turnaji nás reprezentovali (zleva): Vendy Hanzlová, Eliáš Mika, Šimon Glogar, Maxík Hvolka, Christián Ďuriš a Tibor Galas.

Trenéři Mgr. Tomáš Hvolka a Jakub Galas (držitelé trenérské licence „C“ FAČR)

21.11.2021

ZLEPŠENÍ VE VÝKONECH I VÝSLEDCÍCH VE 2. TURNAJI

Ve druhém turnaji se našim klukům a dívce vedlo ještě lépe než v tom prvním, jak co se týká výsledků, tak především předvedených výkonů.

Zejména u hráčů, kteří se zúčastnili také prvního turnaje, bylo vidět, že se jejich hra a celková orientace při hře zlepšila, avšak své si odehráli také „letošní nováčci“ Eliáš Mika a jediná dívka v týmu Vendy Hanzlová, která přispěla dokonce i jedním gólem k celkovému druhém místu v turnaji, kterého se zúčastnilo 12 týmů.

Tyto byly rozděleny do dvou skupin, které se utkaly mezi sebou, z čehož plynul opět počet šesti odehraných utkání, z nichž se nám podařilo zvítězit ve čtyřech, jedno utkání jsme spíše nešťastně remizovali a jedno vysoko prohráli se suverénním Havířovem, což někteří z hráčů i obrečeli.

Každopádně jsme za sebou tentokrát nechali mj. i dvě družstva Frýdku-Místku a družstvo Frýdlantu nad Ostravicí.

Po celý turnaj bylo na všech vidět obrovské zaujetí a nadšení pro hru, což je v této kategorii nejdůležitější. Doufejme, že stoupající výkony našich benjamínků budou pokračovat i v letošním posledním turnaji, který nás čeká v půlce prosince.

Na druhém turnaji nás reprezentovali (zleva): Tibor Galas, Vašík Fajkoš, Maxík Hvolka, Vendy Hanzlová, Šimon Glogar a Eliáš Mika.

Trenéři Mgr. Tomáš Hvolka a Jakub Galas (čerství držitelé trenérské licence „C“ FAČR)

24.10.2021

Pět statečných srdnatě bojovalo

V neděli 24.10.2021 naše předpřípravka zahájila prvním turnajem Krajskou zimní ligu, která se celá odehraje v krásné hale v Brušperku.

Zejména z důvodu nemoci nám chyběla více než polovina hráčů a proto jsme byli rádi za to, že jsme dali dohromady pět hráčů, pro které se jednalo vesměs o první takovýto turnaj.

V hale byla celkem tři hřiště, na kterých se střídala jednotlivá mužstva jako „na orloji“, každé utkání se hrálo na 2 x 6 minut po třech hráčích na každé straně s možností hokejového střídání.

Celkem jsme odehráli šest utkání postupně proti Nošovicím, dvěma týmům Třince, dvěma týmům „Akademie Ostravy“ (v podstatě Baníku Ostrava) a nakonec proti Raškovicím.

Výsledky nebyly až tak důležité, ale jen pro pořádek je třeba uvést, že kluci dvě utkání vyhráli, ve zbylých čtyřech prohráli a to bohužel i v tom kvalitativně nejlepším utkání proti Raškovicím (4:6).

Podstatné bylo, že kluci všechna utkání naplno odmakali, i když v posledních dvou utkáních na nich už byla patrná únava, oproti jiným týmům byla vidět lepší znalost pravidel, a strašně důležité a skvělé pro jejich další motivaci byly dvě výhry a také skutečnost, že alespoň jednu branku se podařilo vstřelit všem hráčům !!!

Doufejme, že již na dalším turnaji, který by se měl uskutečnit v listopadu nás bude více a opět se projeví určitý progres, což potěší nejen nás trenéry, ale i rodiče a věřme, že i samotné kluky.

Na prvním turnaji nás reprezentovali (zleva): Vašík Fajkoš, Adam Fedor, Šimon Glogar, Maxík Hvolka a Tibor Galas.

Trenéři Mgr. Tomáš Hvolka a Jakub Galas